Referencie

CK Daka

David Gavaľa, konateľ 

"Veľmi zásadné zistenia, ktoré vyplynuli z testovania a chyby, o ktorých sme vôbec netušili. Jednoznačne hodnotím spoluprácu za veľmi pozitívnu a prínosnú pre našu spoločnosť."

Srdce pre deti

charitatívna organizácia

Srdce pre deti, charitatívny projekt spoločnosti Ringier Axel Springer SK (RAS) potreboval optimalizovať web pre potreby používateľov všetkých bežných zariadení, a refreshnúť dizajn a vizuálne ho spojiť s brandom vydavateľstva. 
Našou úlohou bolo navrhnúť nový dizajn a zabezpečiť jeho výrobu s dodávateľom.

Decodom_Consella
Decodom_Consella

Decodom

Ján Boledovič, mark. riaditeľ

Pohľad očami zákazníka, ktorý sme získali vďaka spolupráci s firmou Consella, nám umožnil posunúť web stránku smerom k vyššej návštevnosti a konverzii. K nábytku spoločnosti Decodom sa tak už dostane každý.

Möbelix

www.moebelix.sk

Tak toto bola veľká výzva, ale úžasná príležitosť. Testovanie eshopu s tak veľkou ponukou tovarov si žiadalo veľmi precíznu prípravu, ktorá však priniesla výsledky v podobe veľmi konkrétnych odporúčaní.

CK Satur

www.satur.sk

Pre CK Satur, najväčšiu CK na Slovensku, sme robili niekoľko užívateľských testovaní po zásadnom redizajne webu, na základe ktorých sme odhalili väčšie či menšie nedostatky.

iZlato.sk

www.izlato.sk

Líder v oblasti zlata a šperkov na Slovensku stále pracuje na svojom eshope a sme veľmi radi, že sme mohli pomôcť k odhaleniu komplikácií a k ich následnému vyriešeniu. 

eVitaminy.sk

www.evitaminy.sk

Eshop, ktorý sa zameriava na značkové výživové doplnky a vitamíny má veľmi špecifickú cieľovku. Testovanie bolo poučné nielen pre klienta, ale aj pre nás samotných.