Referencie a naše projekty

CK Daka

David Gavaľa, konateľ 

"Veľmi zásadné zistenia, ktoré vyplynuli z testovania a chyby, o ktorých sme vôbec netušili. Jednoznačne hodnotím spoluprácu za veľmi pozitívnu a prínosnú pre našu spoločnosť."

Invest in Slovakia

Tomáš Barčík, COO & Head of Expansion

 

"Pri spolupráci s Consella sme ocenili hlboký vhľad do uvažovania zákazníkov z pohľadu funkčného UX, ktorý nám pomohol optimalizovať kompletný zákaznícky proces a doručiť viac aktívnych leadov."

Invest in Slovakia

crowdfundingová aplikácia s viac ako 8000 členmi

  • Táto crowdfundingová multi-aplikácia zameraná na kompletné spravovanie financií a investícií do nehnuteľností na Slovensku, funguje od roku 2019.

  • Realizovali sme Usability test zameraný na odstránenie bariér pri registrácii investora v legislatívne komplikovanom procese
  • Následne sme kompletne navrhovali UX flow a facelift registračného procesu bez tvorby nového dizajnu

Srdce pre deti

charitatívna organizácia

  • Srdce pre deti, charitatívny projekt spoločnosti Ringier Slovakia Media potreboval optimalizovať web pre potreby používateľov všetkých bežných zariadení, a refreshnúť dizajn a vizuálne ho spojiť s brandom vydavateľstva. 
  • Našou úlohou bolo navrhnúť nový dizajn a zabezpečiť jeho výrobu s dodávateľom.
Decodom_Consella
Decodom_Consella

Decodom

Ján Boledovič, mark. riaditeľ

Pohľad očami zákazníka, ktorý sme získali vďaka spolupráci s firmou Consella, nám umožnil posunúť web stránku smerom k vyššej návštevnosti a konverzii. K nábytku spoločnosti Decodom sa tak už dostane každý.

Möbelix

www.moebelix.sk

  • Tak toto bola veľká výzva, ale úžasná príležitosť. Testovanie eshopu s tak veľkou ponukou tovarov si žiadalo veľmi precíznu prípravu, ktorá však priniesla výsledky v podobe veľmi konkrétnych odporúčaní.

CK Satur

www.satur.sk

  • Pre CK Satur, najväčšiu CK na Slovensku, sme robili niekoľko užívateľských testovaní po zásadnom redizajne webu, na základe ktorých sme odhalili väčšie či menšie nedostatky.

iZlato.sk

www.izlato.sk

  • Líder v oblasti zlata a šperkov na Slovensku stále pracuje na svojom eshope a sme veľmi radi, že sme mohli pomôcť k odhaleniu komplikácií a k ich následnému vyriešeniu. 

eVitaminy.sk

www.evitaminy.sk

  • Eshop, ktorý sa zameriava na značkové výživové doplnky a vitamíny má veľmi špecifickú cieľovku. Testovanie bolo poučné nielen pre klienta, ale aj pre nás samotných.