Referencie a projekty

CK Daka

David Gavaľa, konateľ 

"Veľmi zásadné zistenia, ktoré vyplynuli z testovania a chyby, o ktorých sme vôbec netušili. Jednoznačne hodnotím spoluprácu za veľmi pozitívnu a prínosnú pre našu spoločnosť."

Invest in Slovakia

Tomáš Barčík, COO & Head of Expansion

"Pri spolupráci s Consella sme ocenili hlboký vhľad do uvažovania zákazníkov z pohľadu funkčného UX, ktorý nám pomohol optimalizovať kompletný zákaznícky proces a doručiť viac aktívnych leadov."

Invest in Slovakia

crowdfundingová aplikácia s viac ako 8000 členmi

Táto crowdfundingová multi-aplikácia zameraná na kompletné spravovanie financií a investícií do nehnuteľností na Slovensku, funguje od roku 2019.

Realizovali sme Usability test zameraný na odstránenie bariér pri registrácii investora v legislatívne komplikovanom procese.

Následne sme kompletne navrhovali UX flow a facelift registračného procesu bez tvorby nového dizajnu.

Srdce pre deti

charitatívna organizácia

Srdce pre deti, charitatívny projekt spoločnosti Ringier Slovakia Media si vyžadoval redizajnu webu pre potreby používateľov všetkých bežných zariadení, a vizuálne ho spojiť s brandom vydavateľstva. Našou úlohou bolo navrhnúť nový dizajn a zabezpečiť jeho výrobu s dodávateľom.

Decodom_Consella
Decodom_Consella

Decodom

Ján Boledovič, mark. riaditeľ

Pohľad očami zákazníka, ktorý sme získali vďaka spolupráci s firmou Consella, nám umožnil posunúť web stránku smerom k vyššej návštevnosti a konverzii. K nábytku spoločnosti Decodom sa tak už dostane každý.

Möbelix

www.moebelix.sk

Zastrešovali sme UX testovanie s pomocou reálne oslovovaných zákazníkov, feedback sme získavali priamo v predajniach Möbelix-u.

Testovanie eshopu s tak veľkou ponukou tovarov si žiadalo veľmi precíznu prípravu, ktorá však priniesla výsledky v podobe veľmi konkrétnych odporúčaní.

CK Satur

www.satur.sk

Pre CK Satur, najväčšiu CK na Slovensku, sme robili niekoľko užívateľských testovaní po zásadnom redizajne webu, na základe ktorých sme odhalili väčšie či menšie nedostatky.

iZlato.sk

www.izlato.sk

Líder v oblasti zlata a šperkov na Slovensku stále pracuje na svojom eshope a sme veľmi radi, že sme mohli pomôcť k odhaleniu komplikácií a k ich následnému vyriešeniu. 

eVitaminy.sk

www.evitaminy.sk

Eshop, ktorý sa zameriava na značkové výživové doplnky a vitamíny má veľmi špecifickú cieľovku.